NAMM 2020: Keeley Electronics prezentuje Neutrino Envelope Filter V2

0

Podczas tegorocznych NAMM Show, amerykańska firma Keeley Electronics zaprezentowała nowe urządzenie o nazwie Neutrino Envelope Filter V2, skierowane zarówno do gitarzystów, basistów ale i klawiszowców.

Keeley Electronics Neutrino Envelope Filter V2 określany jest często mianem efektu, choć tak naprawdę z efektem wspólną ma jedynie formę. Urządzenie jest klasycznym analogowym filtrem sterowanym tzw. obwiednią Envelope Filter, a jego konstrukcja bazuje na “półprzewodnikowym elemencie optoelektronicznym”.

Neutrino V2 daje bardzo szerokie pole działania. Otóż pozwala na wybór filtra i jego parametrów ale i kierunku jego działania. Na panelu znajdziemy ponadto przełącznik Range, potencjometry Peak oraz Gain. Na największą uwagę zasługuje jednak coś czego nie było w pierwszej edycji filtra czyli tzw. Trymer, służący regulacji poziomu wyjściowego.

Jeśli chodzi zaś o część wizualną, Keeley Electronics Neutrino Envelope Filter V2 to urządzenie wielkości zwykłego efektu gitarowego. Zostało “ubrane” w stonowane barwy i bardzo czytelny, wspomniany wyżej panel użytkownika.

Więcej szczegółów
Producent: https://robertkeeley.com
Dystrybutor: https://shop.warwick.de/en

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here