NAMM 2017: iRig Acoustic Stage – patencik od IK Multimedia

2

Sami nie potrafimy wybrać, co w 2017 roku zaskakuje nas bardziej!
Na tę chwilę wybrałem nagłośnieniowy patent wprost od IK Multimedia.

iRig Acoustic Stage to kolejna już odsłona ciekawych mobilnych i bardzo ergonomicznych urządzeń jakimi ostatnio zasypuje naj IK Multimedia.  iRig Acoustic Stage to w gruncie rzeczy mikrofon, oraz odbiornik posiadający wiele możliwości ustawień parametrów. IK zapewnia, że twój akustyk zabrzmi… Niesamowicie!!!
Więcej info na stronie producenta www.ikmultimedia.com

2 KOMENTARZE

 1. Ma ktoś może pojęcie jak ten irig acustic stage wypada w pojedynku z mikrofonem mało-membranową pojemnościówką doczepianą do gitary np Prodipe GL21 ?
  Myślę o zakupie jednego z tych dwóch rozwiązań dlatego gdyż chce uzyskać naturalne brzmienie swojej gitary akustycznej w grze na żywo na wzmacniaczu akustycznym z kanałem również na wokal

 2. Witaj. Wybacz, że tak późno odpisujemy, ale czasami zawieruszy się nam jakiś komentarz. Najczęściej dyskusje toczą się jednak na naszym kanale facebook’owym, na który przy okazji zapraszamy www.https://www.facebook.com/uptonepl/

  A odpowiadając na Twoje pytanie.
  iRig Acoustic Stage, to urządzenie nowatorskie. Raczej o trochę innym działaniu aniżeli klasyczne rejestrowanie gry z pomocą mikrofonu instrumentalnego.
  Ciężko nam powiedzieć, które z tych urządzeń będzie czyściej, a zatem lepiej nagrywało Twoją gitarę.
  Targi NAMM, na których zaprezentowano produkt IK Multimedia prezentowały nowe podejście do nagrywania, lecz nie pozwalały na porównanie tego urządzenia z innymi, dostępnymi na rynku.
  Nie chcąc wprowadzić Ciebie w błąd, radzimy najpierw poczytać i pooglądać testy IK Multimedia iRig Acoustic Stage zanim dokonasz zakupu.
  Myślę, że to najrozsądniejsze wyjście z tej sytuacji.
  Co do mikrofonu GL21, to wiemy, że jest to sprzęt naprawdę spełniający oczekiwania użytkowników.
  Jemu na pewno możesz zaufać. Jak jednak wypada w porównaniu…? Trudno powiedzieć.
  Postaramy się to w najbliższym czasie sprawdzić i może uda nam się dokonać jakiegoś testu/porównania kilku urządzeń rejestrujących.
  Pozdrock

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj