Najlżejsza gitara PRS Custom 24 na świecie!

0
PRS-Sculpture-Custom-24

PRS Sculpture Custom 24 to dosłownie „biały kruk“ o bardzo nietypowej specyfikacji i niewielkiej wadze, wykonany jako jedyny na świecie egzemplarz na specjalne zamówienie amerykańskiego salonu muzycznego Ish Guitars.

Ten niezwykle wyglądający, biały egzemplarz modelu PRS Custom 24 to bardzo lekka konstrukcja hollow-body z mahoniowym, całkowicie pustym w środku korpusem i płytą wierzchnią z drewna świerkowego. Co ciekawe, pozostawiono w niej chrakterystyczne wgłębienia na potencjometry… których nie ma!

PRS Sculpture Custom 24

Gitara ta jest całkowicie pozbawiona elektroniki – za wyjątkiem przetwornika piezoelektrycznego znajdującego się w mostku i oddającego naturalny, akustyczny ton gitary. Na jej podstrunnicy umieszczono markery w kształcie PRS-owskich ptaków wykonane z 10-karatowego złota, a cały osprzęt instrumentu jest również w kolorze złotym, łącznie ze strunami Optima Gold.

PRS-Sculpture-Custom-24

Tylko jedna sztuka PRS Private Stock Sculpture Custom 24 wykonana została dla salonu gitarowego Ish Guitars. Wyceniona została na 13,5 tysiąca dolarów… i na pniu sprzedana!

Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj