MXR MINI ISO-BRICK: skuteczny i kompaktowy zasilacz do pedalboardu!

0

Jeśli szukacie kompaktowego, skutecznego i wolnego od szumów zasilacza dla waszego pedalboardu to już nie musicie. MXR M239 Mini Iso-Brick napędzi znacznie więcej sprzętu niż wskazują na to jego rozmiary!

Zapraszamy do krótkiej recenzji tego niewielkiego zasilacza, którą przygotowała ekipa amerykańskiego sklepu Sweetwater:

MXR M239 Mini Iso-Brick zapewnia cichą, wolną od szumów moc prądu stałego dla twoich efektów, jednocześnie zajmując bardzo mało miejsca. Jego niewielka obudowa pozwoli go umieścić nawet pod pedalboardem, aby jeszcze bardziej zaoszczędzić na nim miejsce.

Wyposażono go w pięć w pełni izolowanych wyjść, w tym przełączalne wyjście 9/18-woltowe. Cztery z wyjść dostarczają 9 woltów mocy przy 300mA, podczas gdy piąte może być ustawione na 9 woltów lub 18 woltów przy 800mA w zależności od potrzeb. Jak potwierdzają testy, urządzenie radzi sobie doskonale podczas pracy i jest przystosowane zarówno do analogowych jak i cyfrowych urządzeń. Nad pracą zasilacza czuwają jasne diody LED, które informują Cie o pracy poszczególnych gniazd.

Pięć wyjść to za mało? Nic nie szkodzi! Urządzenie dostarczana jest razem ze specjalnymn kablem (splitter), który pozwala podłączyć dwa pedały  do jednego wyjścia. Pamiętaj tylko że muszą one wymagać samego napięcia i w sumie nie przekraczasz prądu znamionowego wyjścia. Dodatkowe kable możne oczywiście dokupić.

Oczywiście w ofercie producenta znajdziecie także większe zasilacze.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here