Musikmesse 2017: Italia Guitars prezentuje trzy nowe modele

0

Imola Vario, Maranello Cavo bass and ITFJ6 Jeff Foskett Signature – takie nazwy noszą trzy nowe modele znakomitej firmy Italia Guitars.

ITFJ6 Jeff Foskett Signature

Spośród trzech nowych modeli, niemałym zaskoczeniem była sygnowana nazwiskiem Jeffa Fosketta, 6 strunowa gitara o nazwie ITFJ6. Po ubiegłorocznej premierze jego 12 strunowej gitarze, dziś przyszła pora na 6, właśnie. Trzy humbuckery Wilkinson mini, potencjometrami master volume, tone, blend, oraz odseparowaniem środkowego przetwornika. Wykończenie Pearl White nadaje instrumentowi rzeczywiście fajnego charakterku. Generalnie instrument prezentuje się zacnie!

Italia Imola Vario

Drugim instrumentem jest Italia Imola Vario. Napędzana systemem przetworników Italia Duplex pickups i wielopozycyjnym przełącznikiem, który daje możliwość konfiguracji barwy w niemal dowolny sposób. Instrument prezentuje się i brzmi świetnie. Typowy wybór dla koneserów, którzy wiedzą jak powinna brzmieć ich gitara.

Italia Maranello Cavo

Ostatnią z trzech nowości jest instrument basowy w tradycyjnym 4 strunowym wydaniu. Wyglądająca na bardzo klasyczną gitarę basową wyposażona jest w menzurę o długości 30”, humbuckery Italia Toaster bass i świetne wykonanie. Kolejny raz, gitary spod znaku Italia Guitars dowodzą swej niezależności od rynku, nie bacząc na modę i parametry sprzedażowe. Te gitary są “jakieś” i nie da się im tego odebrać.

Więcej poszukujcie na stronie producenta www.italiaguitars.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here