Multiefekt gitarowy Valeton GP-200 z najnowszą aktualizacją V1.4.0!

522

Firma Valeton wypuściła nową aktualizację oprogramowania do swojego multiefektu GP-200 oraz jego pozostałych wersji: GP-200LT, GP-200R i GP-200JR.

Valeton to stosunkowo młoda marka na rynku gitarowym oferująca jednak już szeroką gamę produktów dla muzyków poszukujących wysokiej jakości sprzętu za niewielkie pieniądze. Jak to często w życiu bywa, po ponad 10 latach doświadczenia w projektowaniu i budowaniu produktów z branży muzycznej dla innych marek, zespół Valeton stworzył teraz własną markę, która została już zauważona i doceniona przez muzyków na całym świecie. Od tego roku, jej produkty są też dostępne w Polsce dzięki firmie FX Music, a flagowym urządzeniem w kategorii multiefektów gitarowych jest tytułowy GP-200, który wraz ze swoimi pozostałymi wersjami doczekał się najnowszej aktualizacji.

Valeton-GP-200

Linki do nowego firmware i software na stronie producenta:
https://www.valeton.net/software
https://www.valeton.net/firmware

Valeton GP-200 był już testowany przez znanego Wam zapewne Bazoka, a jego test możecie obejrzeć TUTAJ.

VALETON GP-200: Nowy multiefekt gitarowy w rękach Bazoka! [TEST & VIDEO]

Przypomnijmy tylko, że jest to wszechstronny multiefekt wykorzystujący modelowanie dźwięku, a 11 niezależnych modułów działa jednocześnie i niezależnie od siebie modeluje dokładnie taki dźwięk, jakiego potrzebujesz. Wbudowane 140 symulacji wzmacniaczy i kolumn, 100 symulacji pedałów efektów i 20 gniazd IR to biblioteka, która robi wrażenie. Mnogość przełączników, przycisków i pokręteł pomaga w szybkiej i intuicyjnej konfiguracji dźwięków. Wszystko to znajduje się w poręcznej obudowie z 8 przyciskami nożnymi do dowolnego zaprogramowania.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.valeton.net
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl