MS-200D+ MultiStomp: nowość od Zoom z 200 efektami Drive i Distortion!

1053
ZOOM-MS-200D+-MultiStomp

Zoom ogłasza wprowadzenie na rynek MS-200D+ MultiStomp. Najnowszy multiefekt gitarowy oferuje 200 efektów Drive i Distortion, ustanawiając nowy standard wśród stompboxów efektowych!

Po ubiegłorocznej premierze modelu ZOOM MS-50G+, japoński producent wprowadza do oferty kolejny MultiStomp, czyli tytułowy MS-200D+. I to jeszcze nie koniec bo na rok 2024 zapowiadane są także modele MS-60B+, MS-70CDR+, MS-80IR+.

ZOOM-MultiStomp-Series-2024

Skupmy się jednak narazie na tytułowym ZOOM MS-200D+, który dzięki olbrzmiej ilości efektów, innowacyjnym funkcjom, takim jak krzyżowe przełączniki i kolorowy ekran LCD, obiecuje zmienić sposób, w jaki muzycy będą tworzyć i kontrolować swoje brzmienie na scenie i w studio.

ZOOM MS-200D+ to druga generacja efektów w serii MultiStomp. Z 200 efektami Drive i Distortion w jednym pedale, MS-200D+ oferuje najwięcej efektów Drive i Distortion spośród wszystkich dostępnych urządzeń. Krzyżowe przełączniki, pochodzące z modelu G2 Four, zapewniają łatwy dostęp i nawigację, a 4 pokrętła enkodera są idealne do maksymalnego dopracowania brzmienia. Dzięki nim, możemy łatwo dostosować brzmienie, tworząc własne niestandardowe ustawienia. Warto zwrócić też uwagę na fakt, że nowy kolorowy ekran LCD zmienia kolor zgodnie z wybranym typem efektu. Wszelkich zmian i edycji możemy także dokonywać za pośrednictwem aplikacji Handy Guitar Lab dla iOS. ZOOM MS-200D+ będzie dostępny w sprzedaży w II kwartale 2024 roku.

ZOOM-MS-200D+-MultiStomp-Handy-Guitar-Lab-iOS

Główne cechy:

  • 200 wbudowanych efektów distortion i drive od najnowszej generacji efektów Zoom, w tym 150 nowych oryginalnych efektów drive/distortion od Zoom
  • Możliwość używania do 2 efektów jednocześnie (np. Booster + Drive)
  • Projekt pojedynczego pedału
  • 4x krzyżowe przełączniki kluczy (PAMIĘĆ / PRZEWIJANIE) dla łatwej obsługi stopą
  • Zasilanie z 2 baterii AA lub adaptera AC
  • Chromatyczny tuner wspiera wszystkie standardowe strojenia gitarowe, w tym otwarte i drop tuningi
  • Praktyczna aplikacja Guitar Lab dla iOS

ZOOM-MS-200D+-MultiStomp

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.zoom-europe.com
Dystrybutor: www.sound-service.eu