MESA/Boogie prezentuje nowy wzmacniacz Triple Crown TC100

220

Ten absolutnie nowy wzmak, to kwintesencja produktów Mesa/Boogie. Czysty, wręcz nieskazitelny dźwięk i moc jaka charakteryzuje nowy produkt, onieśmielą najwytrawniejszych muzyków jakich widział świat.

Triple Crown TC100 przede wszystkim daje bardzo szerokie pole brzmieniowe każdemu wymagającemu muzykowi. Wyposażono go w szereg potencjometrów i manipulatorów tak, by móc dostosować jego możliwości do warunków scenicznych i studyjnych. Triple Crown TC100 to również bardzo szerokie pole stylistyczne. Odnajdzie się z nim miłośnik zarówno lżejszych jak i mocniejszych brzmień.

Wzmacniacz wyposażono również w tłumik Multi-Soak™ umożliwiający pięć opcji mocy na kanał w zakresie od 100 przez 50, 20, aż do 3 watów soczystego brzmienia. Zaprojektowany wokół kwartetu lamp mocy EL34, TC100 może być również używany z lampami 6L6 lub 6V6, tak by zapewnić jeszcze szerszy zakres opcji dźwiękowych poprzez przełącznik Bias Select.

TC100 zapewnia wyśmienitą charakterystykę klasycznych, inspirowanych stylem Vintage rocka wzmacniaczy i najcięższych współczesnych dźwięków.
Zapewne Triple Crown TC100 wybiorą jedynie ci muzycy, których po pierwsze stać będzie na zakup tego znakomitego wzmacniacza, ale i ci, którzy poszukują produktu dającego im jak najszersze pole manewru inspiracji brzmieniowej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.mesaboogie.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.lauda-audio.pl