Marcin Patrzałek z pierwszą w historii sygnowaną gitarą!

1711
Ibanez-MRC10-Marcin-Patrzalek-Signature

Ibanez MRC10-NT to nie tylko pierwsza sygnowana przez Marcina Patrzałka gitara ale również pierwsza w historii sygnatura polskiego artysty w stajni Ibaneza! Gratulujemy!

Marcin jest określany mianem przyszłości gitary akustycznej, a jego zapierające dech w piersiach fingerstyle’owe aranżacje utworów takich jak Toxicity zespołu System of a Down czy Sonata Księżycowa Beethovena przyciągają miliony fanów w mediach społecznościowych.

Sygnowany model Ibanez MRC10-NT bazuje na oryginalnym kształcie serii Ibanez AE. Jest to idealny instrument dla innowacyjnej i unikalnej perkusyjnej techniki fingerstyle Marcina, łączącej rozbudowane elementy perkusyjne z klasycznym stylem gry.

Ibanez-MRC10-Marcin-Patrzalek-Signature

Korpus wykonano z litego świerku Sitka Spruce (top) oraz Pau Ferro (tył i boczki), uzyskano dzięki temu brzmienie przepełnione lśnieniem wysokich tonów, zwartymi średnimi pasmami i pełnym basem.

Fishman Rare Earth Mic Blend Active Soundhole

W gitarze zastosowano system przetwornika i przedwzmacniacza Fishman Rare Earth Mic Blend Active Soundhole, który jest ulubionym systemem stosowanym przez Marcina w jego dotychczasowych instrumentach. W skład systemu wchodzi magnetyczny humbacker oraz mikrofon kardioidalny.

Tego typu system jest w stanie wychwycić zarówno dźwięki perkusyjne, jak i te wydobywane ze strun, obejmując tym samym cały zakres dynamiki od basu po wysokie tony. Posiada on również przełącznik bass extension/roll-off, kontrolujący rozszerzenie przenoszenia niskich częstotliwości mikrofonu.

Ibanez MRC10-NT

Oczywiście gitara posiada również olejowany Scratch Pad Marcina, wykonany z litego świerku Sitka, co dodaje kolejny efekt do gry perkusyjnej.

Pod względem wizualnym MRC10 oddaje hołd ognistej grze Marcina, a wszystko to dzięki płomiennym inkrustacjom na rozecie otworu rezonansowego i nowo zaprojektowanemu, atrakcyjnemu logo Marcina na froncie główki.

Ibanez MRC10-NT

Ibanez MRC10-NT będzie dostępny pod koniec października, a jego cena wyniesie ok 6880 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl