Laney MINI-BASS-NX: najmniejszy wzmacniacz basowy?

0

Laney postanowił uzupełnić swoją serię biurkowych mini-wzmacniaczy o model dedykowany basistom. Poznajcie, prawdopodobnie najmniejszy wzmacniacza basowy MINI-BASS-NX!

Najnowsza propozycja, mimo iż wzorowana na kultowej rodzinie wzmacniaczy Nexus (stąd właśnie symbol NX w nazwie), z pewnością aż tak profesjonalnym wzmacniaczem basowym nie jest. Jednak nie taka idea przyświecała konstruktorom tego wzmacniacza jak i całej rodzinie MINI-Laney, o ktorej pisaliśmy w artykule: Laney Amps prezentuje mini serię wzmacniaczy pod nazwą…? MINI-LANEY

Te zasilane bateryjnie mini-kompaktowe wzmacniacze są świetną propozycją do domowych i ćwiczebnych zastosowań. Możesz go zabrać wszędzie, do hotelu, na backstage do małej rozgrzewki. Możesz go podłączyć pod komputer w swoim małym domowym homestudio itp.

Laney MINI-BASS-NX oferuje moc 2 x 3W RMS [stereo]. Wyposażono go w 2 głośniki 3″. Do dyspozycji mamy pokrętła: Gain, Shape, Level, Tone, Tilt, Volume oraz zestaw wszystkich potrzebnych gniazd: INPUT, wyjście słuchawkowe, wejście AUX oraz LSI [Laney Smartphone Insert – kabel w zestawie]. Waga: 1,75 kg.

Warto dodać, że wspomniane wyżej gniazdo LSI wraz z dedykowanym kablem, pozwala łączyć się waszemu wzmacniaczowi z różnymi aplikacjami, które dostarczą Wam dowolne, ulubione brzmienie. Kabel i wzmacniacz współpracuje z systemami Android oraz iOS.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, zasilany jest bateryjnie (6 x AA) lub dodatkowo opcjonalnym zasilaczem (Mini-Laney-PSU).

Jego sugerowana cena to niewiele ponad 300 zł!

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.laney.co.uk/mini-bass-nx
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here