Krzysztof „Dżawor“ Jaworski na żywo w „Na Setkę“

0

Gitarzysta i współzałożyciel zespołu Harlem, czyli Krzysztof Jaworski zwany „Dżaworem“ będzie kolejnym gościem programu Na Setkę w najbliższą środę 28 kwietnia.

Ponieważ oprócz płyt i koncertów z macierzystą grupą Dżawor ma na koncie także wiele występów gościnnych – czy to na scenie, czy w studio – z czołówką polskiej sceny rockowej, bluesowej i nie tylko. W jego dorobku można znaleźć takie projekty jak oprawa muzyczna programów i filmów telewizyjnych, czy płyta poświęcona twórczości ks. Jana Twardowskiego.

To właśnie z tego albumu pochodzi piosenka „Bracie mój nieznajomy“, której tekst napisał Bogdan Loebl (poeta, powieściopisarz, autor tekstów największych przebojów zespołu Breakout i Tadeusza Nalepy), a zaśpiewał Marek Piekarczyk z zespołu TSA. Dżawor oczywiście zagrał w niej na gitarze i jest odpowiedzialny za produkcję – wspólnie z Krisem Górskim (jednym z gospodarzy Na Setkę), który zajął się też nagraniem i miksem tego materiału.

Tematów do rozmów krążących wokół gitary oraz bogatych i zróżnicowanych doświadczeń Dżawora z pewnością nie zabraknie, a wy też możecie przyłączyć się do dyskusji – widzowie transmisji YouTube Live mogą pisać na czacie swoje pytania do gościa programu! 

Oglądajcie wywiad na żywo w środę 28 kwietnia o godzinie 20:00:

Więcej szczegółów:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj