Kreuj brzmienie swojego akustyka z Zoom Acoustic Creator AC-2

0

Zoom Acoustic Creator AC-2, to urządzenie dość wszechstronne. Jest nie tylko przedwzmacniaczem, ale również świetnym narzędziem do kreowania indywidualnego, niepowtarzalnego brzmienia. O Zoom Acoustic Creator AC-2 opowiada Omar Torrez.

Zoom Acoustic Creator AC-2 wyposażono w szereg bardzo przydatnych każdemu gitarzyście funkcjonalności. Na pokładzie tego niewielkiego urządzenia znajdziecie tuner, equalizer, naturalny reverb, czy chociażby funkcję anti-feedback (tak bardzo często niedocenioną przez wielu producentów).

Pierwsze, co rzuca się w oczy jest sporych rozmiarów pokrętło wyboru źródła dźwięku. Źródło w tym przypadku oznacza porządane brzmienia gitary akustycznej takie jak chociazby Dreadnought, Orchestra, Silent, 12 Strings, Nylon Strings, Resonator, Parlor, Jumbo, Single Cutaway i wiele innych.
Zoom oddaje nam do dyspozycji trójpozycyjny equalizer, dzięki któremu poprawimy (wedle swoich upodobań) bazę brzmieniową instrumentu. Na ogromny szacunek zasługuje również naturalnie brzmiący Reverb oraz wybór zasilania – Piezo oraz Magnetic.
Ponadto mamy możliwość korekcji zarówno Volume jak i Boost.

Zoom Acoustic Creator AC-2 wyposażono również w wysokiej klasy i szybkości pracy tuner, który dzięki mnogości diod pozwala na niemal perfekcyjne nastrojenie instrumentu.
To co mnie osobiście bardzo nakręciło na prezentowany amp, to funkcja anti-feedback pozwalająca na wyeliminowanie irytujących podczas gry na akustyku przydźwięków i postdźwięków.

Jeśli chodzi zaś o tylny panel Zoom Acoustic Creator AC-2, to klaruje się on w następujący sposób. Do dyspozycji mamy: złącza jack (mono/stereo), dodatkowe wyjście symetryczne sygnału XLR oraz opcje PRE/POST do wysyłki sygnału na interfejs audio.

Więcej info:
Producent: www.zoom.co.jp
Dystrybutor: www.sound-service.eu

A poniżej Zoom Acoustic Creator AC-2 w akcji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj