Kable D’Addario Custom Series Coiled: brzmienie i look w stylu vintage!

0

Kto nie uśmiechnie się na widok idealnej sprężyny kabla, przywodzącej na myśl stare przewody łączące słuchawkę z telefonem. Takim vintage’owym lookiem mogą pochwalić się kable D’Addario z serii Custom Coiled Instrument Cables.

Wiadomo jednak, że wygląd to nie wszystko! I całe szczęście, bo za vintage’owym urokiem kabli D’Addario idzie też vintage’owe brzmienie oraz oczywiście jakość.

Custom Series Coiled Instrument Cables od D’Addario to także istotny element vintage’owej układanki brzmieniowej. Z uwagi na spiralną budowę, do konstrukcji kabla wykorzystano więcej materiału, przez co przewody nowej serii mają zwiększoną pojemność elektryczną w porównaniu do prostych kabli tej samej długości. Większa pojemność oznacza cieplejsze brzmienie przy zachowaniu dynamiki, co doskonale temperuje wysokie częstotliwości, tak charakterystyczne w przypadki pasywnych singli i humbackerów. 

Nowe przewody skonstruowano przy użyciu przewodników koaksjalnych wykonanych z OFC (miedź beztlenowa, będąca stopem o bardzo wysokim poziomie przewodnictwa, która przez dłuuuugie lata nie straci swoich właściwości). Dodatkowo zastosowano w nich podwójną warstwę eliminującą szumy, co gwarantuje niezwykle czyste, pozbawione niechcianych elementów, brzmienie.

Na koniec jakość, którą zapewni Wam dożywotnia gwarancja, jaką producent obiecuje na swoje kable! Lepszych argumentów chyba nie trzeba.

Najważniejsze cechy to:

  • Niklowane wtyczki dla optymalnego przesyłu sygnału
  • Ciepłe, vintage’owe brzmienie
  • Długość: 9 m
  • Dożywotnia gwarancja!

Więcej szczegółów:
Producent: www.accessories.daddario.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj