JOYO wystartował z nową marką akcesoriów gitarowych o nazwie Guitto!

0

Akcesoria gitarowe to pokaźnych rozmiarów rynek, a do poważnej gry w tym segmencie wchodzi marka Guitto, stworzona przez znanego na całym świecie producenta JOYO Technology. Już dziś mamy dla Was kilka nowości i testów!

JOYO TECHNOLOGY wyrasta bardzo szybko na giganta w branży muzycznej nie ograniczającego się jedynie do rodzimego dla firmy choć oczywiście olbrzymiego rynku azjatyckiego. Wydaje się, że chińczykom było mało i niedawno wystartowali z nową marką o nazwie Guitto.

Marka skupia się głównie na akcesoriach, wśród których znajdziemy kapodastry, statywy gitarowe, pedalboardy, pulpity na nuty czy przetworniki do gitar akustycznych i klasycznych. Zapewne niebawem pod skrzydłami Guitto pojawią się również inne akcesoria, ale na to musimy jeszcze chwilę poczekać.

Historię marki w pigułce znajdziecie na stronie firmy FX Music, która sprawuje opiekę nad marką Guitto w Polsce podobnie jak JOYO Technology: https://www.fxmusic.com.pl/Guitto

Innowacyjność, którą chwali się nowa marka przejawia się chociażby w pedalboardzie, w którym zaprojektowano dość unikatowe mocowanie efektów. I mimo iż podobne “innowacje” miały już miejsce w przypadku innych firm, wydaje się, że nowy Guitto GPB daje więcej możliwości i więcej przestrzeni – oceńcie sami. Warto wspomnieć, że pedalboard dostępny jest w trzech rozmiarach.

Inną ciekawostką jest nowe spojrzenie na kapodaster. Solidna konstrukcja i wielozadaniowość sprawiają, że Guitto GGC-02 Capo, to coś więcej aniżeli klasyczne narzędzie do transponowania gitarowego stroju. Sprawdźcie!

Poniżej znajdziecie pierwsze polskie testy sprzętu Guitto. Na początek wspomniany wyżej pedalboard, a pod nim test składanego statywu gitarowego Guitto Robot GGS-03
Zapytacie: co tu testować? Właśnie jest co! Dobry statyw, to bezpieczeństwo najważniejszego członka rodziny – gitary! 🙂
Z testami przybywa znany youtuber Ksantyp!

Więcej szczegółów
Producent: http://en.guittochina.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here