Jim Dunlop System 65 i cztery nowe zestawy narzędzi dla gitarzystów

383

Do serii akcesoriów gitarowych Jim Dunlop System 65 dołączyły cztery nowe produkty. Wśród nich znajdują się zestawy narzędzi dedykowane bezpośrednio gitarzystom lub basistom.

Prawda jest taka, że nie zawsze jesteśmy przygotowani chociażby na niespodziewane pęknięcie struny. O ile bardzo często nosimy w futerale zapasowy zestaw strun, o tyle mało kto zapamięta, by oprócz nich zapakować też szczypce, czy korbkę. 

Tym zapominalskim z pomocą przychodzą nowe zestawy akcesoriów Jim Dunlop System 65. Jeśli jakimś cudem nie słyszeliście o System 65, wystarczy, że wejdziecie na ten link: https://uptone.pl/tag/jim-dunlop-system-65. Znajdziecie tam opisy niemal wszystkich narzędzi, jakie wchodzą w skład serii.

Przejdźmy zatem do nowych produktów!

Jim Dunlop System 65 Guitar String Change Kit – DGT101

Ten zestaw zawiera wszystko, czego gitarzysta potrzebuje do szybkiej i łatwej zmiany struny: szczypce do przycinania strun, korbka dopasowana do kluczy gitarowych, narzędzie wielofunkcyjne MultiTool do drobnych poprawek i Superlube Gel Pen.

Strona producenta: https://www.jimdunlop.com/system-65-guitar-string-change-kit/

Jim Dunlop System 65 Complete Guitar Setup Kit – DGT102

Kolejne narzędzie dla gitarzystów. Jest to poszerzona wersja przedstawionego wcześniej zestawu do wymiany strun, w której znajdziecie wszystko, co może być potrzebne nie tylko przy wymianie strun, ale również podczas drobnych napraw instrumentu.
Oprócz wymienionych wcześniej szczypiec, korbki, MultiToola i Superlube Gel Pen znajdziecie tu także latarkę Gig Light, śrubokręt, dwa szablony do czyszczenia progów Fret Collars wraz ze ściereczką do polerowania Micro Fret Cloth, Uni-Wrench – czyli urządzenie do chwytania śrubek, miarę String Action Gauge, środek czyszczący Formula-65 oraz ściereczkę z mikrofibry.

Strona producenta: https://www.jimdunlop.com/system-65-complete-guitar-setup-kit/

Jim Dunlop System 65 Bass String Change Kit – DGT201

Basowa wersja zestawu do wymiany strun. W opakowaniu znajdziecie dokładnie to samo (czyli szczypce do przycinania strun, narzędzie wielofunkcyjne MultiTool do drobnych poprawek i Superlube Gel Pen), co w gitarowym odpowiedniku, z jedną różnicą, a mianowicie korbką do napinania strun – w tym wypadku dopasowaną wielkością do kluczy basowych.

Strona producenta: https://www.jimdunlop.com/system-65-bass-string-change-kit/

Jim Dunlop System 65 Complete Bass Setup Kit – DGT202

Analogiczna sytuacja, jak w przypadku odpowiednika zestawu dla gitarzystów, czyli wszystko, co może pomóc w wymianie strun i drobnych naprawach gitary basowej. 
W opakowaniu znajdziecie szczypce do przycinania strun, narzędzie wielofunkcyjne MultiTool do drobnych poprawek, Superlube Gel Pen, korbę do napinania strun, latarkę Gig Light, śrubokręt, dwa szablony do czyszczenia progów Fret Collars wraz ze ściereczką do polerowania Micro Fret Cloth, Uni-Wrench, miarę String Action Gauge, środek czyszczący Formula-65 oraz ściereczkę z mikrofibry.

Strona producenta: https://www.jimdunlop.com/system-65-complete-bass-setup-kit/

Każdy zestaw jest oczywiście zapakowany w sztywne, dedykowane etui. Akcesoria nie są jeszcze dostępne w Polsce.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl