Jim Dunlop i kostki gitarowe Hetfield’s White Fang

0

Nieraz zastanawiałem się jakich kostek używa ten czy inny gitarzysta? Fora pełne są nieprawdziwych odpowiedzi na te pytania. Teraz wiemy z całą pewnością jakich kostek używa sam lider zespoły Metallica, James Hetfield. W ofercie Jim Dunlop pokazały się sygnowane jego nazwiskiem dwie grubości kostek o pełnej nazwie Hetfield’s White Fang.

Nie ukrywajmy, ta wiadomość to niezła gratka dla każdego fana legendarnej Metallici. Tym bardziej, jeśli jest się gitarzystą, który choć raz próbował zagrać riffy Jamesa tą samą techniką co on sam.

Łupanie kostką “z góry” wydawać się może mało profesjonalne, jednak każdy kto próbował takiej gry wie jakie to trudne.
Kostka wypada z palców, nadgarstek boli jakby przejechał po nim buldożer, a utrzymanie tempa wydaje się wręcz niemożliwe (oczywiście wszystko to do czasu kiedy nie nauczymy się tak grać).

Tak czy inaczej dziś mamy naprawdę dobrą wiadomość dla fanów gry Hetfielda.
Otóż firma Jim Dunlop wypuściła właśnie na rynek (a w zasadzie za chwilę wypuści) kostki sygnowane jego nazwiskiem o profilu Flow Pick, który według producenta zapewnić ma dwa kryteria: świetne trzymanie kostki oraz jasną artykulację.
Kostki noszące nazwę Hetfield’s White Fang dostępne będą od września w jedynie dwóch grubościach: 1,00mm i 1,14mm w pakach po 6 lub 24 sztuki.
Pamiętajcie, że dostępne są już ich czarne odpowiedniki w dużo szerszej ofercie rozmiarowej o nazwie Hetfield’s Black Fang.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj