Inteligentny looper TC Electronic DITTO JAM X2!

0

Praca z looperem to świetna zabawa pod warunkiem, że trzymamy się ustalonego z góry tempa. Wyobraźcie więc sobie zupełnie nową sytuację, w której looper dostosowuje się do Waszego zmiennego tempa gry! Poznajcie rewolucyjne rozwiązanie TC Electronic DITTO JAM X2 Looper!

Dzięki nowej technologii BeatSense zaimplementowanej do loopera TC Electronic DITTO JAM X2, urządzenie to zachowuje się prawie jak “żywy muzyk” i pozwala dostosować wgraną pętle do Waszego aktualnego tempa gry! Wszystko za sprawą 3 mikrofonów. Dwa zostały wbudowane w urządzenie, które zbierają ambient z otoczenia, a trzeci zewnętrzny, montowany na klipsie umieszczamy w pobliżu instrumentów perkusyjnych. Dzięki tym trzem “czujnikom” urządzenie jest w stanie bardzo precyzyjnie zbierać informacje i dostosować tempo zapętlonej frazy do aktualnej sytuacji rytmicznej!

Urządzenie zostało wyposażone w przyciski Loop, Stop i Loop Level oraz tryby pracy Rec/Play/Dub lub Rec/Dub/Play. Dodatkowo oferuje nieograniczoną ilość warstw w 24-bitowej jakości dźwięku, true bypass oraz układ Analog-Dry-Through.

Więcej szczegółów:
Producent: www.tcelectronic.com
Dystrybutor: www.soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here