Ibanez YY22: Najnowsza sygnatura Yvette Young już dostępna!

0
Ibanez-Yvette-Young-YY20
Yvette Young: Ibanez YY20

Yvette Young i Ibanez Guitars przedstawiają model YY20, drugą sygnowaną gitarę elektryczną tej młodej i utalentowanej gitarzystki z Kalifornii. Czym różni się od pokazanego dwa lata temu modelu YY10?

Wyjątkowy styl gry przełamujący bariery i konwencje tego, co uważano za możliwe na gitarze elektrycznej sprawiło, że Ibanez Guitars postanowił wyróżnić Yvette Young sygnowany elektrykiem i to już po raz drugi! Ibanez YY20 jest już dostępny w sugerowanej cenie: 5.274 PLN

Ibanez YY20, podobnie jak w przypadku jej poprzedniej sygnatury YY10, opiera się na klasycznym kształcie korpusu Talman jednak tym razem w przyciągającym wzrok wykończeniu  OCS – Orange Cream Sparkle.

Ibanez-YY20_OCS
Ibanez YY20 OCS: Orange Cream Sparkle

YY20 wyposażono w przetworniki Seymour Duncan Alnico II Pro z trójdrożnym przełącznikiem i mostkiem Gotoh GTC202. Co więcej, sygnowana przez Yvette Young gitara posiada klonowy gryf, palisandrową podstrunnicę, olchowy korpus i siodełko z kości. YY20 to również blokowane klucze Gotoh MG-T, które ułatwiają wymianę strun, oraz zestaw naklejek specjalnie zaprojektowany przez samą Yvette Young. Gitara dostarczana jest w stroju fabrycznym FACGBE.

Podobnie jak za pierwszym razem, Yvette przedstawia swoją nową gitarę w oryginalnym materiale wideo! 😉

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj