Ibanez wprowadza nową serię Axe Design Lab!

1
Ibanez AXE DESIGN LAB

Wspaniała wiadomość dla gitarzystów elektrycznych! Wraz z nowym rokiem Ibanez Guitars wprowadza nową serię Axe Design Lab, dedykowaną muzykom, którzy lubią myśleć nieszablonowo i szukają niekonwencjonalnego instrumentu z unikalnymi cechami, zapewniającymi wyjątkowy charakter!

Oferta obejmuje 7 modeli, a cztery z nich będą dostępne już w lutym 2023!

Ibanez-SML721-RGC

Pierwszą z nich jest model Ibanez SML721-RGC. Gitara w kształcie litery „S” przyciąga wzrok olśniewającym wykończeniem Rose Gold Chameleon i złotym osprzętem. Cechami szczególnymi tej gitary są: wieloskalowa podstrunnica typu light z palisandru o skali od 25,0” do 25,5” oraz złote progi Jescar EVO. Pierwsze progi są proste – dzięki temu artyści mogą w dalszym ciągu grać akordy klasyczne. Ten 6-strunowy model ma oczywiście więcej wspaniałych funkcji, takich jak 5-częściowy gryf z klonu i orzecha włoskiego, przetworniki (HH) Q58 z systemem przełączania dyna-MIX10, a także mostek Mono-rail i klucze blokowane Gotoh MG-T.

Model będzie dostępny od lutego 2023 w cenie katalogowej: 4695,00 zł


Ibanez-RGDMS8-CSM

Wszystkim gitarzystom, którzy lubią grać niskie tony, z pewnością spodoba się nowa 8-strunowa gitara Ibanez RGDMS8-CSM. Ten model oferuje atrakcyjne wykończenie Classic Silver Metallic ze złotym osprzętem oraz wieloskalową podstrunnicę od 27,2” do 25,5” wykonaną z hebanu macassar. Co więcej, gitara posiada 5-częściowy gryf z klonu i orzechu włoskiego, przetworniki (HH) Fishman Fluence Modern z przełącznikiem Voicing i Coil-tap, a także mostek Mono-rail i klucze blokowane Gotoh MG-T.

Model dostępny od lutego 2023, cena katalogowa: 5870,00 zł


Ibanez-RG9PB-TGF

Osiem strun to za mało? Nie ma problemu! 😉 W ofercie producenta pojawi się również nowa 9-strunowa gitara Ibanez RG9PB-TGF. Model wyposażony jest w piękny top z topoli wzorzystej w kolorze Transparent Grey Flat i oferuje dłuższą skalę 28” dla wyraźnych, niskich tonów. Gitara ma również podstrunnicę z hebanu macassar, 5-częściowy gryf z klonu i orzecha włoskiego, a także przetworniki (HH) Fishman Fluence Modern z przełącznikiem Voicing i Coil-tap.

Model dostępny od lutego 2023, cena katalogowa: 6105,00 zł


Ibanez-RGA622XH-BK

Wszystkim shredderom przedstawiamy z kolei model Ibanez RGA622XH! Gitara w kształcie RGA jest dostępna w kolorach czarnym i białym. Oba wykończenia posiadają złoty osprzęt. Inspirowany modelem JBM9999 6-strunowy model jest wyposażony w 27 progów Jumbo na podstrunnicy z hebanu macassar, aby umożliwić gitarzystom prowadzącym większą różnorodność brzmień. Gitara oferuje również 5-częściowy gryf z klonu i orzecha włoskiego, przetworniki (HH) DiMarzio The Tone Zone i Air Norton z przełącznikiem Coil-tap, a także mostek tremolo Lo-Pro Edge.

Model dostępny od marca 2023, cena katalogowa: 10 335,00 zł

Więcej szczegółów na temat wszystkich nowości znajdziecie TUTAJ.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj