Godin Session Custom ’59

0

Nie będzie może tanio, nie będzie może agresywnie, ale za to pięknie brzmiąco! Poznajcie serię Session Custom ’59 marki Godin.
Prezentowana seria nie rzuca się w oczy swoimi kształtami. Stonowana kolorystyka i świetne wykonanie instrumentu, to główne atuty gitary Godin.
Podstrunnica palisandrowa lub klonowa, daje wybór brzmienia. Każdy kto jest uczestnikiem muzycznej przygody, będzie wiedział co wybrać. Korpus instrumentu wykonano z kanadyjskiej lipy okraszonej przetwornikami Godin Custom Cajun single oraz Seymour Duncan ’59. Elektronika zawarta w serii Session Custom to 5-way switch, Volume, Tone i Godin High-Definition Revoicer (H.D.R.). Mostek zaś, to doceniany na całym świecie Godin Tru-Loc Tremolo.

Gitary serii Session Custom to rzeczywiście świetne instrumenty spełniające wymagania najwytrawniejszych muzyków. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dobrać instrument do swoich preferencji estetycznych. Godin dała nam do wyboru Lightburst HG, Black HG, Trans Cream HG i Limited Coral Blue HG. Więcej informacji możecie przeczytać na stronie producenta www.godinguitars.com lub na stronie polskiego dystrybutora www.megamusic.pl (www.customshop.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here