GITARY w DŁOŃ! Warsztaty gitarowe z BazOKiem!

0

Nie masz koncepcji, gdzie zasięgnąć fachowej wiedzy, a książki dla gitarzystów wydają Ci się nudne jak flaki z olejem? Nie dziwię Ci się, bo podobnie jak Ty, preferuję naukę oko w oko. A tym lepiej, jeśli to oko należeć będzie do BazOka!!! Już 8 maja o godzinie 18 w Centrum Kreatywności Fabryka w Łodzi odbędą się bezpłatne warsztaty z tym młodym, szalenie utalentowanym gitarzystą!

BazOk słynie nie tylko ze świetnej techniki gry i ogromnej wiedzy na tematy gitarowe. To również świetny gość, który ma kilka cech dobrego nauczyciela: wiedza, praktyka, dobry humor i ogrom chęci!

Warsztaty odbędą się dla wszystkich tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w gitarowym świecie, oraz tych, którzy chcą odświeżyć sobie grę po długim odstawieniu instrumentu na bok.
Podczas warsztatów Bartosz zaprezentuje podstawowe techniki gry na gitarze, a także udzieli rad, dzięki którym złapiesz bakcyla i rozpoczniesz swoją instrumentalną przygodę.


CO: Warsztaty gitarowe z BazOkiem
GDZIECentrum Kreatywności Fabryka – Łódź
KIEDY: 08.05.2019 r., godz. 18:00

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/2272964926274946


Kilka słów o Bartku:
Bartosz “BazOk” Zelek to gitarzysta, muzyk sesyjny, nauczyciel i twórca na YouTube. Grą na gitarze zaraża i inspiruje, co potwierdzają wyświetlenia pod jego filmikami, a także liczne grono patronów na Patronite.pl. Bartek jest pomysłodawcą Akademii BAZRockers, internetowej szkoły gitarowej, której celem jest nauczanie i popularyzowanie gry na instrumencie.

A teraz kilka najpotrzebniejszych szczegółów:
Ze względu na warsztatowy charakter spotkania, po kliknięciu “wezmę udział” na stronie wydarzenia, koniecznie potwierdź obecność drogą mailową na  [email protected].
Miejsce spotkania:
Centrum Kreatywności FABRYKA – to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw, startupów. To przestrzeń, gdzie kultura łączy się z technologią – pełne wydarzeń, eventów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły. CK Fabryka powstała dzięki inicjatywie ŁSSE i ZIPSEE Cyfrowa Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here