Gitarowy system bezprzewodowy Ibanez WS1

1
ibanez-ws1

Ibanez Wireless System WS1 to jeden z najbardziej kompaktowych i prostych w obsłudze cyfrowych systemów bezprzewodowych, zaprojektowanych z myślą o gitarzystach i basistach.

W skład zestawu wchodzi nadajnik i odbiornik – oba wyposażone we wtyk jack 1/4“ do wpięcia odpowiednio w wyjście instrumentu i wejście wzmacniacza (lub pierwszego efektu w łańcuchu sygnałowym umieszczonym przed wzmacniaczem). Oba elementy zasilane są wbudowanym akumulatorem wystarczającym na 4 godziny pracy i ładowanym przez kabel USB.

Ibanez Wireless System WS1
Ibanez Wireless System WS1

Nadajnik i odbiornik parują się automatycznie, nie wymagając żadnej obsługi oprócz ich podłączenia i włączenia zasilania. Wyposażono je także w system automatycznego wyłączania przy dłuższym okresie bezczynności w celu oszczędzania baterii. WS1 zapewnia przesył sygnału na częstotliwości 2,4 GHz w jakości 44,1 kHz / 24-bit na odległość do 30 metrów.

Zastosowano najwyższej jakości komponenty elektroniczne w celu uzyskania profesjonalnej jakości dźwięku i najcichszego w swojej klasie poziomu szumów. Co ciekawe, z myślą o gitarzystach i basistach lubujących się w naturalnym „analogowym“ brzmieniu, Ibanez WS1 przewiduje opcjonalny tryb „brzmienia kabla“, przeznaczony do użytku z pasywnymi przetwornikami i emulujący charakterystykę tonalną wysokiej jakości kabla gitarowego o długości 3 metrów.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj