Gitara Manuel Rodriguez B boca MR SOL Y SOMBRA

0

Gitary spod znaku Manuel Rodriguez, to uznane na całym świecie instrumenty. Grają na nich najbardziej wymagający gitarzyści. Warto więc przyjrzeć się modelowi o nazwie B boca MR SOL Y SOMBRA.

Prezentowany instrument, to klasyczna konstrukcja, w której zastosowano najwyższej jakości materiały. Top wykonano z litego świerku oraz cedru. Co sprawia, że gitara brzmi głośno, a jednocześnie subtelnie. Tył i boki wykonano z indyjskiego palisandru, zaś gryf, to już gratka dla miłośników mocnego brzmienia i absolutnie wyuzdanej grywalności.
Zacznę jednak od tego, iż gryf otrzymał bardzo głęboki dostęp do wysokich progów, dzięki zastosowaniu wcięcia. Materiałem, jaki wykorzystano do jego budowy (gryfu) jest cedr i heban, utrzymujący ogromną twardość.

Gitara posiada 19 progów i skalę 650 mm. Główka wykonana została z palisandru.
Całość napędza silnie brzmiące pudło rezonansowe oraz elektronika Fishman LRBAGGS.

Na podstawie wielu materiałów reklamowych można powiedzieć jedno. Manuel Rodriguez B boca MR SOL Y SOMBRA to dzieło samo w sobie. Brzmi pięknie i równie wspaniale wygląda.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.mrguitarras.es/en oraz na stronie polskiego dystrybutora www.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here