Gibson App – jedyna aplikacja, jakiej potrzebuje gitarzysta?

0

Firma Gibson nie przestaje zaskakiwać. Niedawno informowaliśmy o przejęciu marki Mesa Boogie, a teraz otrzymaliśmy wiadomość o nowej aplikacji mobilnej dla gitarzystów, która wykorzystuje augmented reality w wersji audio dla niespotykanej dotąd interakcji z użytkownikiem!

Gibson App oferuje narzędzia i możliwości przydatne gitarzystom elektrycznym oraz akustycznym na każdym etapie rozwoju – od zupełnie początkujących po doświadczonych muzyków. Znajdziemy w niej nie tylko wielofunkcyjny tuner, ale przede wszystkim lekcje gry w wybranym stylu i poziomie zaawansowania dopasowane do tempa nauki użytkownika. Najlepsze jest to, że proces nauki przebiega interaktywnie – aplikacja słucha naszej gry, by ocenić prawidłowość wykonanych ćwiczeń i zagrywek! 

Ponadto możemy wybrać z szerokiej biblioteki utworów takich wykonawców jak Eric Clapton, B.B. King, Santana, Aerosmith, The Beatles, Foo Fighters czy Billie Eilish by nauczyć się je grać lub improwizować do ulubionych podkładów.

Dodatkową atrakcją jest możliwość oglądania materiałów wideo publikowanych w ramach Gibson TV, a także surfowania po aktualnym katalogu produktów takich marek jak Gibson, Epiphone oraz Kramer i dokonywania zakupów prosto z poziomu aplikacji.

Gibson App można pobrać na telefony i tablety z systemem iOS (Apple App Store) oraz Android (Google Play) na stronie: https://hello.gibson.com/gibson-app/

Więcej szczegółów
Producent: https://www.gibson.com
Dystrybutor: www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj