Geordie Little i wyjątkowa gitara Ortega Guitars RCE409SN-25th Anniversary!

0

Dziś mamy dla Was przedsmak wyjątkowej serii gitar Ortega 25th Anniversary, jaką firma Ortega Guitars wypuściła w kwietniu tego roku z okazji 25-lecia swojego istnienia. Przed Wami Geordie Little w utworze “Lucky Bay” w towarzystwie modelu Ortega RCE409SN-25th.

Jak wspomnieliśmy wyżej, w kwietniu tego roku firma Ortega Guitars, wypuściła mocno limitowaną serię gitar i ukulele z okazji swojego jubileuszu. Niebawem przedstawimy Wam wszystkie modele, a na zachętę 🙂 mamy wyjątkowy materiał video, w którym Geordie Little ogrywa customowy model, wykonany w Hiszpanii: RCE409SN-25TH.

Korpus gitary o rozmiarze 4/4 wykonano z drewna granadillo, a jednolitą płytę wierzchnią z cedru amerykańskiego. Cedr posłużył także do budowy gryfu, natomiast podstrunnica wykonana została z hebanu. Korpus typu “extra thinline” zdobi binding z drewna sykomory. Widzimy tu także wcięcie ułatwiające grę na najwyższych progach i wykończeniem na wysoki połysk. Gitara posiada elektronikę Fishman Clasica Blend System z pickupem piezo pod siodełkiem. W komplecie także specjalny, jubileuszowy futerał. Sugerowana cena to ok. 6000 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here