Garść możliwości JOYO Wah-I i Wah-II

0

Będące niedawno nowością, oba efekty doczekały się całkiem pokaźnej prezentacji, którą producent opublikował na swoim kanale YouTube. Jak się okazuje, zarówno Wah-I jak i Wah-II to kaczki o bardzo wielu możliwościach z niebagatelnym klasycznym brzmieniem pod “maską”.

Wah 1, to klasyczna konstrukcja tzw. kaczki, która oferująca przede wszystkim bardzo klasyczne brzmienie. Poza Według znacznym wychyleniem pedału, co niewątpliwie ułatwia kontrolę brzmienia, efekt posiada kilka udogodnień. Przede wszystkim rzucają się w oczy kontrolery Wah/ByPass i Wah/Volume. To właśnie dzięki nim, gitarzysta będzie w stanie podkręcić swoją kaczuszkę do pożądanych parametrów brzmieniowych. Poza tym, JOYO Classic Wah 1, to z urody klasyczna kaczka.
Ostatnią cechą zarówno wah-1 jak i Wah-2 jest dioda umieszczona z boku obudowy informująca użytkownika o włączeniu kaczki. Niby drobiazg, lecz jak potrzebny…!

Wah-II, a dokładniej JOYO Multifunction Wah 2, to już taka SuperKaczka, do której producent dołożył sporą ilość (jak na kaczkę) dodatków. Znajdziemy w niej chociażby wspomniane w wah-I kontrolery Wah/Vol – Wah/ByPass oraz aż trzy potencjometry: Min Volume oraz Quality. To właśnie takie zestawienie sprawia, że kaczka może zabrzmieć całkiem współcześnie jak i klasycznie, rodem z utworów Hendrixa.
Ostatnim potencjometrem jest dość duży 6-pozycyjny Range, ustalający żądaną częstotliwość pracy kaczki.
Bardzo ważną cechą tego produktu jest również jest podwójna charakterystyka. Otóż Wah dwa to zarazem kaczka jak i pedał ekspresji.
Oczywiście jak już wspominałem, Wah-II również wyposażona jest w diodę LED informującą artystę o włączeniu kaczki.

Więcej szczegółów:
Producent: www.joyoaudio.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here