Framus prezentuje nowości na rok 2018

0

Framus poszczycić się może ogromnym doświadczeniem i sukcesami w budowie gitar. Docenione na całym świecie instrumenty, charakteryzuje dbałość o każdy szczegół i niebagatelne właściwości brzmieniowe. Poznajcie nowe propozycje na rok 2018!

Na tegorocznych Namm Show, firma Framus zaprezentowała kilka bardzo ciekawych modeli gitar elektrycznych. Każda z nich, to nie tylko naprawdę ciekawe brzmienie, ale i świetne wykonanie. Zaprezentowane instrumenty to m.in.:

Framus William DuVall Talisman

Sygnowane nazwiskiem amerykańskiego muzyka, stają się flagowym produktem marki na bieżący rok. I choć zdecydowanie nie są tanie, to można je nazwać wizytówką Framus.

Customowe konstrukcje William DuVall Talisman charakteryzuje piękny top, mahoniowy gryf i elektronika Seymour Duncan. Firma postanowiła zaprezentować modele w dwóch odmianach wykończeniowych: Aged Solid Black High Polish oraz Nirvana Black Transparent High Polish z satynowymi bokami i tyłem.

Framus D-Series

Nowa seria D, to przede wszystkim rozstrzał po niemal każdym stylu wykończenia i brzmienia. Firma Framus postanowiła stworzyć gitary, których zakup nie będzie stanowił tak ogromnego problemu jak customowe, drogie produkty.

W serii D znajdziemy wiele odmian kolorystycznych, elektronikę Seymour Duncan oraz Fishman i wiele gatunków drewna oraz kształtów. Tak naprawdę, nic, tylko przebierać…
Serię D podzielono na kategorie Diablo, Panthera oraz Artist Series.

Więcej info:
Producent: www.warwick.de
Dystrybutor: www.shop.warwick.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here