Ernie Ball Music Man i odświeżone modele na rok 2018

0

Jeśli chodzi o markę Ernie Ball Music Man, nie może być mowy o jakiejkolwiek większej wtopie. Nie pamiętam w historii firmy produktów, które nie odniosłyby sukcesu wśród gitarowej społeczności i podobnie rzecz się ma z nowymi, choć w dużej mierze znanymi modelami firmy.

Jak informuje producent, zmianie uległy nie tylko wykończenia ale i również przetworniki czy elementy konstrukcyjne instrumentów. Przeprojektowano natomiast efekt Tremolo oraz basy Stingray.

W zestawieniu na rok 2018 widzimy wiele bardziej i mniej znanych instrumentów marki. Wśród nich znalazły się gitary z linii Stingray (zarówno basy, jak i gitary elektryczne), Cutlass z mostkami Tremolo, Luke III w jaskrawych barwach i mostkami Tremolo.
Nowych barw doczekała się również gitara Valentine, która od maja tego roku nabierze barw czerwieni.

Osławione JP 6 oraz JP 7 również zyskały nowych kolorów i stały się jeszcze bardziej wyraziste, co niewątpliwie spodoba się fanom modelu. Zmianie uległy również gryfy w Vincent’ach. Od teraz dostępne będą również te instrumenty w konfiguracji podwójnych humbuckerów.

Ostatnimi zmianami są basy serii Stingray oraz efekt gitarowy Tremolo. Więcej przeczytacie jednak na poniższych stronach.

Więcej info:
Producent: www.blog.music-man.com
Dystrybutor: www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here