Ernie Ball Music Man i Maroon 5 prezentują “What Lovers Do”

0

Może bardziej prawidłowym byłby nagłówek “Maroon 5 prezentuje…”, jednak takiej współpracy nie da się pominąć milczeniem. Grupa Maroon 5 opublikowała w sieci klip, w którym członkowie zespołu grają na gitarach Ernie Ball Music Man.

“What Lovers Do” to kolejny krok do przodu w twórczości grupy. W nagraniach gościnnie udział wzięła SZA, której wokal rewelacyjnie współgra z ciekawym tenorem Adama Levine i wspomnianym wcześniej, funkowo-groovowym brzmieniem Music Mana w rękach Jamesa Valentine’a. Klip znajdziecie pod tekstem, jednak to, o czym chcemy w tym poście napisać, nastąpi już za chwilkę.

James Valentine i Adam Levine od wielu lat są użytkownikami sprzętu od Ernie Balla – zarówno gitar jak i strun.

James Valentine w nagraniu zagrał na sygnowanej swoim nazwiskiem gitarze, wykorzystując pełną gamę jej możliwości brzmieniowych – od gładkiego i miłego dla ucha plumkania, po ostrzejsze dźwięki idealnie podkreślające funkowy charakter utworu.
Więcej o gitarze Valentine na www.music-man.com/instruments/guitars/valentine.

Adam Levine z kolei zagrał na customizowanej klonowej gitarze EBMM Axis w kolorze purpury – model możecie zobaczyć na klipie z finału programu The Voice, podczas którego artysta i finalistka Jesse Larson wykonali “Let’s Go Crazy” z repertuaru Prince’a.
Więcej o gitarze Axis znajdziecie na www.music-man.com/instruments/guitars/axis.

Więcej o sprzęcie od Ernie Ball znajdziecie na stronie polskiego dystrybutora – firmy Music Info oraz pod tagiem “Ernie Ball Music Man“. Informacji o zespole szukajcie na www.facebook.com/maroon5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here