Efekt gitarowy Orange Two Stroke

0

Two Stroke, czyli efekt o którym marzy niejeden gitarzysta. Brzmieniem klasycznego bluesa i rock’n’roll’a rzuca światło na drogę, którą Orange długo nie podążało.

Two Stroke jest aktywnym, parametrycznym i dwupunktowym korektorem z boosterem podbijającym sygnał do 12dB. Nic Wam to nie mówi? Już spieszymy z wyjaśnieniem!
Orange wpadło na pomysł, by nie przesterowywać sztucznie brzmienia do pożądanego bluesowego, delikatnie zachrypniętego niczym głos Joe Cockera. Wystarczyło podbić czysty sygnał do 12db i z tej małej puszki wyskoczył królik w postaci absolutnie pięknego brzmienia.

Two Stroke nie zamula – jak pisze dystrybutor. On wyostrza góry, ociepla doły i wprost słodko wyprowadza środki. Two Stroke to taki mały geniusz w swojej klasie. W 100% analogowy o prostej, niewymyślnej i nie przekombinowanej konstrukcji. Posiada jedynie kilka manipulatorów, które sprawią, że nie będziesz musiał śpiewać, by zabrzmieć jak Cocker.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.orangeamps.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here