EBS Reidmar 750 i Jay-Tee Teterissa w akcji!

0

Jay-Tee Teterissa to holenderski basista lubujący się w funkowych brzmieniach. Świetny muzyk, kompozytor, a także pedagog i trener podczas przeróżnych warsztatów muzycznych na całym świecie. Dziś w świetnym towarzystwie muzyków z HIPSTERGROOVE oraz EBS Reidmar 750

Ostatnio przed nasze ekrany komputerowe trafił świeży materiał, w którym mamy przyjemność posłuchać Jay-Tee w akcji! Najnowszy kawałek KARMA od HIPSTERGROOVE to porządna dawka energii w wykonaniu świetnych muzyków i gościnnego udziału Jay-Tee Teterissa. Posłuchajcie!

Na co zwróciliśmy uwagę? Oczywiście na graty! 🙂 Nie jest tajemnicą, że Jay-Tee jest endorserem marki EBS. W jego arsenale znajdziemy sporo sprzętu tego szwedzkiego producenta. Jednak naszą uwagę przykuł szczególnie wzmacniacz basowy typu head: EBS Reidmar 750, który święci triumfy na rynku już od ponad 3 lat. Wyjątkowej jakości konstrukcja tego wzmacniacza zapewnia czyste dźwięki, które idealnie odzwierciedlają charakter gitary basowej. Świetnie pokazuje to właśnie ten materiał! Duża moc (700W), a przy tym lekka konstrukcja (zaledwie 3,7kg) sprawia, że to świetny wybór dla wszystkich mobilnych muzyków. Na pokładzie znajdziemy wszystko czego potrzebujesz! M.in.: 4-pasmowy equalizer, kompresor/limiter, pętle efektów (send and return), wyjście słuchawkowe czy zbalansowane gniazdo XLR do pracy zarówno w studiu jak i na scenie.

EBS Reidmar 750 (symbol: EBS-RD750) jest oczywiście dostępny na polskim rynku, a jego cena oscyluje między 2600 – 2900 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: www.ebssweden.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here