Duesenberg z limitowanymi gitarami i nowymi wykończeniami

0

Świętując 25 lecie istnienia, firma Duesenberg Guitars wypuszcza na rynek nowe modele gitar. Wśród instrumentów znajdzie się m.in. Starplayer TV, który wyprodukowany zostanie w ilości zaledwie 25 sztuk.

Duesenberg Guitars do obchodów 25 lat działalności zabrał się naprawdę na poważnie. Do sprzedaży trafią nie tylko dwa zupełnie nowe, limitowane modele, ale również wiele znanych już serii zyska sobie zupełnie nowe wykończenia. Wygląda na to, że naprawdę będzie na co popatrzeć. Z resztą przekonajcie się sami.

25th Anniversary Starplayer TV

Specjalne wydanie StarplayerTV charakteryzować będzie efektowne złote wykończenie w połączeniu ze srebrnymi liśćmi po bokach i na szyjce. Gitara będzie miała typowy dla serii kształt semi-hollow, laminowany świerkowy top, jednoczęściową klonową szyjkę i osprzęt Duesenberg Domino P-90 w połączeniu z GrandVintage Humbucker w pozycji mostka.

Oprócz złotego, jubileuszowy model Starplayer TV dostępny będzie również w wykończeniu Anniversary Metallic Silver. Ta wersja będzie zawierała nowe, specjalnie zaprojektowane przetworniki Dou-Coil Split-King firmy Duesenberg.


New wykończenia Starplayer TV

To oczywiście nie wszystko. Producent postanowił również odświeżyć nieco standardowe modele z serii. Już niebawem gitary dostępne będą w nowych opcjach kolorystycznych, a mianowicie Catalina Harbour Green, Catalina Sunset Rose, Catalina Avalon Blue, Vintage Orange, Vintage Burst i Narvik Blue.


Starplayer TV Phonic w czerni

Pierwotnie dostępny tylko w kolorze białym, Starplayer TV Phonic będzie teraz dostępny również w kolorze czarnym, ze złotym sprzętem typowym dla tej serii.


Fullerton CC & Fullerton TV w czerni

Semi-hollow Fullerton CC oraz Fullerton TV również dostępne będą w czarnym wykończeniu dołączając do nowego schematu kolorów.


Paloma w wykończeniach Catalina Sunset Rose oraz Catalina Harbor Green

Dwa nowe wykończenia przygotowano również dla Palomy. Olchowe solid body oprócz dotychczasowych wykończeń Black, Red Sparkle, Narvik Blue oraz White dostępne będzie w kolorze Catalina Sunset Rose i Catalina Harbor Green.


Caribou w wykończeniu Butterscotch Blonde

Współczesny Caribou ma teraz klasyczne wykończenie: Butterscotch Blonde. Gitara jest również dostępna jako 12-strunowa w kolorze czarnym i dla leworęcznych w kolorze Narvik Blue.

Gitary są już dostępne w sprzedaży. Przyznajcie sami, że jest na co popatrzeć, prawda?

Więcej szczegółów
Producent: https://duesenbergusa.com/
Dystrybutorhttps://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj