Dlaczego nic wokół nie stroi? Odpowiedź w poniższym tekście!

0

Strój muzyczny to czysta fizyka. W pojęciu “stroju” nie ma nic z artyzmu, a wszystko co piękne, zawdzięczamy nauce i…? Na pytanie: Dlaczego gitara nie stroi? Odpowiada Michał Wójcik ze strony skladmuzyczny.pl

Ostrzegamy, poniższy materiał filmowy rozwali Wam mózgi. Dowiecie się z niego wszystkiego, łącznie z tym, że nigdy Wasza gitara nie będzie stroić!

Czy to żart? Wyjaśniamy na samym starcie: NIE! Michał Wójcik ze strony skladmuzyczny.pl powie Wam prawdę i tylko prawdę. Wyjaśni, że dźwięk to fala, a fala to “fizyka”! Jeśli fizyka, to wszystko co nas otacza, zatem i grubość strun, i pozycja w której gramy będą miały znaczenie czy instrument stroił będzie, czy też nie.
Ale żeby tego było mało, nawet jeśli dostosujecie się do wszystkich wytycznych, które znajdziecie w książkach czy sieci internetowej, to i tak Wasza gitara pokaże Wam środkowy palec i stroić nie będzie – ot co!

Dlaczego tak się dzieje? Po odpowiedź na to i inne pytania, odsyłam do poniższego filmu. W ciągu 28 minut i 8 sekund, Michał wyjaśni wszystko to, czego do tej pory nie wiedzieliście. Zatem usiądźcie wygodnie w fotelu, otwórzcie sobie swój ulubiony napój i czerpcie wiedzę!

A jeśli macie ochotę na małe zakupy, odwiedźcie stronę www.skladmuzyczny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here