Dean Guitars z prezentacjami kolejnych nowości: EXILE SELECT SERIES

0

Zapowiadane przed końcem ubiegłego roku instrumenty ze stajni Dean Guitars doczekały się kolejnych prezentacji video. Dziś krótko o serii Exile SELECT, wśród których znajdziecie sześcio- i siedmiostrunowe modele w wyjątkowych wykończeniach.

Modele zapowiadane na rok 2020 pokrótce prezentowaliśmy w artykule: Dean Guitars – Nowości na 2020. Znajdziecie w nim nie tylko Exile SELECT Series ale i inne modele producenta. Zapraszamy do lektury!

Exile SELECT Series, to wyspecjalizowana w agresywnej, szybkiej grze seria gitar podzielonych na dwie główne grupy – sześcio- i siedmiostrunowe. Innymi cechami wyjątkowymi instrumentów, oczywiście poza ich wykończeniem kolorystycznym, są wykorzystane przetworniki oraz zamontowany most.
Jak pisze producent, modele Exile Select to bestie o elastyczności tonalnej z zachowaniem łatwości gry. 24-progowa hebanowa podstrunnica i elektronika to główne cechy wspólne dla prezentowanych modeli.
Przetworniki to znakomite EMG 57TW/66TW, z możliwością przełączenia w tryb pojedynczej cewki za pomocą potencjometru Tone. Natomiast mosty, to w zależności od modelu, Floyd System Tremolo Rose 1000 oraz klasyczny stały most Tune-O-Matic.

Wszystkie nowe modele Exile Select znajdziecie na dedykowanej stronie producenta:
https://www.deanguitars.com/new-for-2020

Dean Guitars Exile Select Floyd 7 Burled Poplar – Satin Turquoise Burst

Dean Guitars Exile Select Quilt Top – Satin Natural

Dean Guitars Exile Select Floyd 6 Burled Poplar – Satin Turquoise Burst

Dean Guitars Exile Select 6 Burled Poplar – Satin Turquoise Burst

Dean Guitars Exile Select 7 Quilt Top – Satin Natural

Więcej szczegółów
Producent: https://www.deanguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj