Dave Friedman o budowie doskonałego pedalboardu dla Slasha

0

Zastanawialiście się kiedyś kto stoi za budową brzmienia Slasha? Zdradzimy Wam, że jedną z tych osób jest Dave Friedman, człowiek którego nazwisko tworzy również znakomitą markę Friedman Amplification. Dziś o pedalboardach dla największych sław!

Slash to osoba, której przedstawiać nie trzeba. Jednak mało znany Dave Friedman, to osoba, która stoi nie tylko za świetnymi wynikami sprzedażowymi swojej firmy. To człowiek, który tworzy dużo więcej – brzmienie tych, których uwielbiamy!

Jedną z takich osób jest gitarzysta Guns ‘N Roses, znakomity Saul Hudson, znany raczej jako Slash. Zlecając budowę swojego pedalboardu Dave’owi, trudno było spodziewać się czegoś niedoskonałego.
Korzystając z wiedzy i doświadczenia Friedmana, rzecz jasna Slash skorzystał również z jego produktów. I tak, pod nogi gitarzysty trafił pedalboard TOUR PRO 1525 PLATINUM PACK.

Wysokiej klasy zasilanie pozwala na bezpieczną i trwałą pracę całego zestawu efektów. Obejrzyjcie koniecznie film i dowiedzcie się jak ważne jest zbudowanie doskonałego pedalboardu dla muzyka klasy Slasha.

Więcej szczegółów:
Producent: www.friedmanamplification.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here