D’Addario Tour Grade Power Base, czyli sceniczna baza zasilająca

0

Długo zastanawialiśmy się czy pisać o sprzęcie, który w granicach naszego kraju nie znajdzie, póki co, zastosowania. Jednak po namyśle wniosek nasunął się jeden. Polacy są wszędzie. Bez względu na szerokość i długość geograficzną, zatem wszyscy ci, którzy mieszkają w krajach anglosaskich, powinni być ciekawi czym jest D’Addario Tour-Grade Power Base.

D’Addario Tour-Grade Power Base to nagrodzona na tegorocznych Namm Show dedykowana na rynek “dziwnych trójbolcowych wtyczek” listwa napięciowa. Producent mocno stawia na muzyków podróżujących, chwaląc swój pomysł z kilku powodów.

Po pierwsze D’Addario Tour-Grade Power Base zbudowano tak, by nie wywracała się za każdym pociągnięciem kabla. Jej obudowa jest na tyle niska i szeroka zarazem, że jedyny ruch jaki może wykonać, to ruch posuwisty.
Na jej panelu znajdziecie 3 transformatorowe gniazda (przydatne również dla nas po podłączeniu przez tzw. adapter), oraz aż cztery gniazda w standardzie amerykańsko-kanadyjsko-brytyjskim.
Ponadto, posiada ona oczywiście przycisk odcięcia zasilania i wszelkie możliwe patenty zabezpieczające przed przepięciem i ewentualnym zniszczeniem podłączonego sprzętu.

Listwę wyposażono ponadto w dość długi na 6 stóp (niemal dwa metry) kabel główny z fajnym, choć już nie nowatorskim rozwiązaniem zapinki. Dzięki temu, po zwinięciu kabla dookoła listwy, nie rozplącze się on w torbie.

Reasumując, D’Addario Tour-Grade Power Base to bardzo przyjemne dla użytkownika narzędzie, dzięki któremu pozbędzie się on wciąż poplątanych i powyginanych kabli.
Szkoda jedynie, że kraje “dwubolcowe” póki co nie mogą cieszyć się tą listwą. No cóż, czas pokaże czy wejdzie ona na szerszy rynek.

Więcej szczegółów
Producent: www.accessories.daddario.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj