D’Addario NYXL – trzecia generacja popularnych strun do elektryka

0

Każdy gitarzysta staje kiedyś przed wyborem kupna najlepszych dla siebie strun. Dziś przypominamy propozycję firmy D’Addario. Trzecia generacja strun NYXL – głośniejsze, dokładniejsze w stroju i wytrzymalsze niż dotychczas!

Chyba wszyscy choćby raz w życiu zetknęli się z marką D’Addario. Potentat w dziedzinie produkcji strun od lat dopracowuje swoją technologię tworzenia strun do gitar i innych instrumentów. Seria NYXL to struny, które zadziwić mogą niejednego gitarzystę. Czym dokładnie? Już wyjaśniamy:

  • NOWA STABILNOŚĆ STROJU: Trzecia generacja strun została opracowana na nowo, oferując dużo większą stabilność stroju oraz wytrzymałość.
  • WIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ: Inżynierowie eksperymentowali z nowymi rozwiązaniami, zaczynając od wyboru nowych, węglowo-stalowych stopów, przez inne metody produkcji owijki po rewolucyjną, cynową powłokę antykorozyjną.
  • NIEPORÓWNYWALNA GŁOŚNOŚĆ: Firma D’Addario, badania nad nową generacją strun NYXL prowadziła już od jakiegoś czasu. Podczas testów wykazano, iż nowe struny charakteryzują się dużo większą głośnością (podbicie pasma z 1 kHz do 3,5 kHz). Efekt ten uzyskano zwiększając o 6 procent przenikalność magnetyczną, oraz dzięki wykorzystaniu nowej, niklowej owijki. Żywotność NYXL zapewnia natomiast cynowa powłoka antykorozyjna.

Producent oferuje oczywiście pełen wachlarz grubości strun NYXL, które znajdziecie na stronie D’Addario i stronie polskiego dystrybutora. Cana za komplet waha się w okolicach 50 PLN.

Więcej info:
Producent: www.daddario.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl oraz www.nyxl.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj