Czysto, szybko i przyjemnie… Alex Hutchings steruje efektami za pomocą BOSS ES-8

0

Alex Hutchings to świetny gitarzysta z Wielkiej Brytanii, który ostatnio koncertuje ze Stevenem Wilsonem jako członek jego koncertowego zespołu na trasie “To The Bone”. Alex używa wielu różnych efektów marki BOSS, a steruje nimi za pomocą switchera BOSS ES-8.

Boss ES-8 to żadna nowość. To produkt, który jest dostępny już ok. 2 lat na naszym rynku. Jednak jego jakość i możliwości sprawiają, że jest bardzo popularnym i pożądanym narzędziem pracy w śród gitarzystów.

Jak mówi sam Alex: “Świetny switcher, dzięki któremu przełączanie efektów w moim pedalboardzie jest szybkie i przyjemne, a do tego bez utraty jakości dźwięku!”

Jednak BOSS ES-8 to coś zdecydowanie potężniejszego. Oprócz standardowego przełączania efektów, daje on możliwość zaprogramowania kolejności efektów pętli w łańcuchu oraz połączenia dwóch równolegle, co daje bardzo duże możliwości kreowania brzmienia naszych kostek. Czyste brzmienie zapewniają analogowe obwody.

Dodatkowo:

  • System przełączania z ośmioma pętlami (plus dodatkowa pętla)
  • Możliwość zmiany kolejności pętl i z równoległymi łańcuchami efektów
  • Pokładowa pamięć na zapisanie parametrów zewnętrznych np. czas delaya – w każdej pamieci patch
  • Buforowanie dla każdego wejścia i wyjścia może być oddzielnie włączone lub wyłączone, a także zapisane w pamięciach patch; zróżnicowany poziom dla wyjścia buforowanego
  • Pamięć: 800 presetów

Cena urządzenia na rynku waha się w granicach 2.300 zł

Więcej szczegółów:
Producent: www.boss.info/pl
Dystrybutor: www.roland.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here