Coś co powinniście poznać – Suhr PT100

0

Peter Thorn – znacie tego pana? Jest autorytetem dla bardzo wielu artystów z całego świata. Grał w wielu znanych projektach, a jego gitarowy styl, to kwintesencja artyzmu i melodyki. Poznajcie jednak sygnowany jego nazwiskiem head Suhr PT100

O wzmacniaczach zawsze można by pisać elaboraty. Można by opisywać każdą z funkcji, każdy parametr, a do tego oceniać subiektywne odczucia z gry. Jednak nie w tym rzecz. Naszym zadaniem jest zwrócić waszą uwagę na sprzęt, którego mogliście jeszcze nie poznać, a który zrobił na nas niemałe wrażenie.
Takim właśnie jest wspomniany Suhr PT100 sygnowany nazwiskiem Peter’a Thorn.
Ten 100 wattowy potwór proponowany jest w całkiem fajnym, choć skromnym wykończeniu. Jego konstrukcja (zewnętrzna) nie różni się znacząco od innych wzmacniaczy w swojej klasie. Jednak to co drzemie w środku, robi już niemałe znaczenie…!

Suhr PT100 podzielono na trzy główne kanały – Channel 1,2 oraz 3.
Każdy pełni inne funkcje, ale o nich przeczytacie oczywiście na stronie producenta.
Head napędzany jest czterema lampami EL-34 i sześcioma 12AX7. Daje mu to ogrom możliwości, o czym możecie się przekonać na załączonym filmie.

Generalnie rzecz ujmując, Suhr PT100 pochwalić się może nie tylko dość sporą mocą, ale i rzeczywiście pięknym brzmieniem. Mało znany produkt w naszym kraju jakoś nie może doczekać się zbyt wielu recenzji ani testów – a szkoda. Myślę, że warto by było przyjrzeć się jemu dużo bliżej.

Więcej informacji na stronie producenta www.suhr.com oraz polskiego przedstawiciela guitarspot.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here