Boss Tube Amp Expander vs. Universal Audio OX Box, czyli starcie tytanów!

0

Wydaje się, że w tym starciu nie ma wygranego, choć na takie porównanie pewnie wielu z Was czekało. Zapraszamy do bardzo ciekawego zestawienia dwóch wyjątkowych urządzeń: Boss Tube Amp Expander & Universal Audio OX Box.

Każde z urządzeń, mimo że pełni praktycznie tę samą funkcję, ma swoją specyfikę, swoje wady i zalety. Z czego tych drugich jest zdecydowanie więcej.

Wybór z pewnością nie będzie łatwy, choć w tym momencie na naszym rodzimym rynku dostępny jest jedynie Universal Audio OX Box. Na dostępność Boss Tube Amp Expander wciąż czekamy. Zanim jednak zaprosimy Was do materiału video, jaki przygotował amerykański sklep muzyczny Andertons Music Co, wyjaśnijmy do czego powyższe urządzenia zostały stworzone?

W skrócie…

Oba urządzenia to kompletne studyjne systemy, które symulują brzmienia mikrofonów, wzmacniaczy gitarowych i kolumn głośnikowych, a co najważniejsze nie jest to cyfrowa symulacja tylko specjalna technologia, która wykorzystuje reaktywne obciążenie z analogowymi obwodami, które pozwalają nagrać idealne brzmienie lampowych wzmacniaczy bez konieczności uciążliwego omikrofonowywania kolumn gitarowych. Do tego mamy masę bardziej zaawansowanych ustawień, które pozwalają nam na wyjątkowo kreatywne podejście do modelowania brzmieniem i to w najwyżej, studyjnej jakości.

Więcej publikacji na temat Boss Waza Tube Amp Expander:
https://uptone.pl/tag/boss-waza-tube-amp-expander

Więcej publikacji na temat Universal Audio OX Box:
https://uptone.pl/tag/universal-audio-ox

Intuicyjność obsługi, interfejs graficzny, brzmienie, mnogość dodatkowych funkcji to tylko kilka elementów, które udało się porównać i ocenić w poniższym materiale. Zapraszamy do oglądania bo warto!

Więcej szczegółów
Boss Waza Tube Amp Expander – Dystrybutor: https://www.boss.info/pl
Universal Audio OX Box – Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here