BOSS IR 200 w rękach Pete’a Thorna!

0
Pete-Thorn-BOSS-IR-200_uptone

BOSS IR 200 to jedno z najnowszych rozwiązań serii 200, w postaci kompaktowego wzmacniacza/IR. Pete Thorn postanowił go sprawdzić i zaprezentować nam jego możliwości z gitarą akustyczną, elektryczną oraz basem. Zapraszamy do oglądania!

BOSS IR-200 to niezwykle zaawansowane rozwiązanie w postaci kompaktowego wzmacniacza/IR. Ta wszechstronna kostka wnosi wyższy poziom wydajności do bezpośredniego dźwięku gitary i basu, oferując wyjątkową jakość dźwięku, doskonałe wzmacniacze, głębokie kształtowanie brzmienia i natychmiastowe przywoływanie barw ze 128 pamięciami. Na pokładzie znajduje się ponad 150 wysokiej jakości impulsów wzmacniaczy od BOSS i Celestion Digital, a także 128 miejsc do załadowania własnych monofonicznych lub stereofonicznych IR.

IR-200 zamienia Twój pedalboard w samodzielne rozwiązanie bezpośredniego dźwięku do grania na żywo, nagrywania w studiu i ćwiczeń. Zapewnia potężne brzmienia wzmacniacza przy niewielkich rozmiarach i płynnie integruje się ze wszystkimi Twoimi ulubionymi kostkami, w tym z efektami stereo, delay i reverb. A kiedy już stworzysz swoje brzmienia, możesz wysłać je do wzmacniacza na scenie, domowego nagłośnienia, komputerowego systemu nagrywania lub słuchawek – lub do wszystkich naraz.

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl/products/ir-200

BOSS-ir-200

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj