BOSS GT-1000 ver.3 teraz także dla basistów!

0

BOSS GT-1000 to znany już od ponad roku, na każdej szerokości i długości geograficznej, multiefektowy pedalboard. Wraz z nową aktualizacją, która pojawiła się dosłownie dwa dni temu, z jego ogromnego potencjału i dobrodziejstw skorzystają nie tylko gitarzyści ale także i basiści!

BOSS GT-1000 ewoluuje w nowy flagowy procesor multiefektów także dla basistów. Oferuje rewelacyjne brzmienia najnowszej generacji oraz mnóstwo przydatnych funkcji w tym także do koncertowych zastosowań. Kilka słów pisaliśmy o nim przy okazji jego premiery w artykule: https://uptone.pl/gitara/namm2018-nowy-poziom-ekspresji-z-boss-gt-1000. W sieci znajdziecie mnóstwo testów, recenzji i tutoriali na jego temat. W styczniu 2019 ukazała się druga jego aktualizacja, o której pisaliśmy TUTAJ: https://uptone.pl/gitara/flagowy-multiefekt-boss-gt-1000-z-duza-aktualizacja, a teraz czeka na Was trzecia, jeszcze ciekawsza!

Aktualizacja do ściągnięcia na stronie: https://www.boss.info/pl/products/gt-1000/downloads

Wraz z nową aktualizacją systemu do wersji 3.01 ta potężna stacja gitarowa staje się także pełnoprawnym narzędzie pracy dla basistów. Teraz ten flagowy multiefekt oferuje także mnóstwo brzmień basowych! W szczegóły wprowadzi Was nasz rodzimy artysta Janek Gwizdała:

Oczywiście niespodzianki czekają także na gitarzystów. O nowych funkcjach opowie Wam Sam Bell. Wśród nich: nowo dodane tryby Manual i Pedalboard, oferujące jeszcze więcej opcji kontroli i szybkiego oraz bezpośredniego dostępu. AIRD Output Select został również rozszerzony o 11 nowych opcji, zapewniając zoptymalizowane połączenie z szerszym zakresem systemów wzmacniania.

Więcej szczegółów:
https://www.boss.info/pl/products/gt-1000

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here