BOSS GT-1000 i GT-1000CORE z nowymi możliwościami!

0
BOSS-GT-1000-i-GT-1000CORE_update

Firma BOSS właśnie wypuściła darmową aktualizację dla swojego flagowego multiefektu GT-1000 oraz jego kompaktowej wersji GT-1000CORE. Jakie nowe funkcje i ulepszenia czekają na Nas?

BOSS GT-1000 nieustannie ewoluuje dzięki ciągłemu rozwojowi oprogramowania układowego, a każda wersja dodaje nowe funkcje i ulepszenia funkcjonalności wymagane i oczekiwane przez użytkowników.

Boss_GT-1000
BOSS GT-1000

Najnowsza aktualizacja modelu BOSS GT-1000 do wersji 3.2 (Styczeń 2022) dodaje:

  • Mastering FX – Jedenaście różnych efektów Mastering FX pozwala kształtować ogólne brzmienie na wyjściu liniowym dla różnych stylów i sytuacji gry.
  • Nowe Master Delay Types – Dodano pięć algorytmów opóźniania z legendarnej biblioteki BOSS/Roland: SDE-3000, DD-20 Standard i DD-20 Analog oraz Warm i Glitch z DD-8.
  • Więcej Wbudowanych Głośników IR do Nagrywania – Wybór głośników IR w trybie nagrywania został znacznie rozszerzony o możliwość korzystania z „oryginalnych” typów głośników z różnych wzmacniaczy.
  • Więcej Typów Mikrofonów – Do bloku Speaker Simulator dodano nowy typ mikrofonu RBN121 i trzy rodzaje łączonych mikrofonów.
  • Wsparcie EV-1-WL – Użyj pedału EV-1-WL Wireless MIDI Expression do bezprzewodowego sterowania efektami przez Bluetooth.

Kompaktowy procesor gitarowy BOSS GT-1000CORE wszedł na rynek gitarowy z wielką pompą czerpiąc garściami ze starszego i flagowego brata jednak w bardziej mobilnej i odchudzonej formie.

BOSS GT-1000CORE
BOSS GT-1000CORE

Najnowsza Aktualizacja GT-1000CORE: wersja 1.10 (styczeń 2022) dodaje:

  • Mastering FX – jedenaście różnych efektów Mastering FX pozwala kształtować ogólne brzmienie na wyjściu liniowym dla różnych stylów i sytuacji gry.
  • Nowe typy Master Delay – Dodano pięć algorytmów opóźniania z legendarnej biblioteki BOSS/Roland: SDE-3000, DD-20 Standard i DD-20 Analog oraz Warm i Glitch z DD-8.
  • Więcej Wbudowanych Głośników IR do Nagrywania – Wybór głośników IR w trybie nagrywania został znacznie rozszerzony o możliwość korzystania z „oryginalnych” typów głośników z różnych wzmacniaczy.
  • Więcej typów mikrofonów – do bloku Speaker Simulator dodano nowy typ mikrofonu RBN121 i trzy rodzaje łączonych mikrofonów.

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj