Boss EURUS GS-1 – gitara elektroniczna?

0

Tak! Łącząc największe zdobycze ostatnich dziesięcioleci w dziedzinie gitar elektrycznych z bogatym dorobkiem w zakresie syntezatorów i instrumentów elektronicznych, firma Boss przedstawia zupełnie nowy koncept o nazwie EURUS, który zabierze gitarzystów w niezwykłą, kreatywną podróż…

Z wierzchu EURUS GS-1 to gitara elektryczna solid body utrzymana w stylistyce superstrat; wyposażona w wygodną szyjkę o 24 progach i zmiennym radiusie, blokowane klucze i mostek tremolo firmy Gotoh, a także dwa humbuckery z 5-pozycyjnym przełącznikiem dla uzyskania szerokiej palety barw.

Wewnątrz natomiast umieszczono zaawansowaną elektronikę firmy Boss, pozwalającą na uzyskanie wysokiej jakości brzmień syntezatorowych, którymi grać można zamiennie lub dowolnie mieszać je z sygnałem gitarowym – instrument wyposażono w dwa osobne wyjścia jack – a wbudowana pamięć może przechować 6 różnych barw elektronicznych.

Boss EURUS GS-1 ma też moduł Bluetooth do łączenia się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi iOS oraz Android celem głębokiej edycji brzmień za pomocą dedykowanej aplikacji. Parametry dźwięku można także kontrolować płynnie w czasie rzeczywistym z użyciem opcjonalnego pedału ekspresji Boss EV-1-WL Wireless MIDI Expression Pedal.

Podsumowując Boss EURUS GS-1 to wysokiej klasy gitara elektryczna „Made in Japan“ z wbudowanym, nowoczesnym enginem syntezatorowym, którą wpiąć można bezpośrednio w stół mikserski, wzmacniacz gitarowy, a także w dowolny łańcuch gitarowych efektów, by odlecieć w nieznane dotąd, brzmieniowe krainy. Można powiedzieć, że w naznaczonej innowacjami, ponad 40-letniej historii marki Boss, jest to kolejny duży krok w przyszłość muzyki (nie tylko) gitarowej!

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj