BOSS DD-3T i DD-8: Poznajcie najnowsze efekty gitarowe!

0

Firma BOSS nie próżnuje i po zaprezentowanej niedawno serii 200 pokazuje kolejne nowości, w postaci kompaktowych kostek efektowych z serii Digital Delay. Przed Wami nowiutki DD-3T i mocno zaawansowany DD-8. Będzie w czym wybierać…

O BOSS 200 Series przeczytacie TUTAJ: https://uptone.pl/gitara/poznaj-mozliwosci-nowych-efektow-boss-200-series

BOSS DD-3T

BOSS DD-3T to najnowsza odsłona tego co już doskonale znacie. Producent wypuści właśnie zaktualizowaną wersja klasycznego DD-3, który jest dostępny na rynku nieprzerwanie od 1986 roku! Teraz z ulepszoną funkcjonalnością będzie jeszcze lepszym narzędziem pracy dla współczesnych muzyków.

Nowy BOSS DD-T3 to nadal niezwykle prosta obsługa. Oferuje trzy tryby opóźnienia od 12.5 do 800 ms. Wyposażono go także w ustawienie Short Loop do tworzenia fraz pętli (podobne do funkcji Hold w oryginalnym DD-3). Producent BOSS jak zwykle będący pewny jakości swoich urządzeń daje na efekt aż 5 lat gwarancji!

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl/products/dd-3t

A teraz czas na jego krótką prezentację i próbkę możliwości:


BOSS DD-8

BOSS DD-8 to już zdecydowanie potężny zawodnik jednak wciąż upakowany w kompaktowej, klasycznej kostce efektowej.

Znajdziemy w nim aż 11 wszechstronnych trybów w tym podstawowy delay cyfrowy, klasyczne echo, looper i wiele więcej. Na pokładzie także looper pozwalający na nagrywanie 40-sekundowych fraz, a także dający możliwość nielimitowanej ilości dogrywek oraz sterowanie za pomocą opcjonalnych zewnętrznych przełączników nożnych. Sprawdzi się zarówno w konfiguracjach mono jak i stereo.

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl/products/dd-8

Zobaczcie jego najnowszą prezentację, a także posłuchajcie próbek brzmieniowych jakie przygotował producent:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here