Blackstar FLY 3 Acoustic, nowy przyjaciel akustycznej gitary!

0

Jak widać to nie koniec niespodzianek od firmy Blackstar Amplification. Po głośnej premierze wzmacniaczy Sonnet 60 i Sonnet 120 czas na akustyczną wersję popularnego mini-wzmacniacza FLY 3! Czym może się pochwalić nowy “maluch”?

Przede wszystkim dedykowany jest on nie tylko do gitar akustycznych ale także innych instrumentów jak ukulele czy mandolina. Jego celem jest wzmocnić akustyczne brzmienie nie tylko podczas domowych prób ale także zapewnić lepszą słyszalność podczas koncertów zarówno w plenerze jak i na scenach.

Blackstar FLY 3 Acoustic dysponuje mocą 3 W i wyposażono go w jeden 3-calowy głośnik. Obsługa jest prosta i sprowadza się do potencjometrów: VOLUME, BASS, TREBLE, a także efektu ECHO, gdzie mamy możliwość regulacji poziomu oraz czasu opóźnienia. Dodatkowo znajdziemy na panelu przełącznik SHAPE pozwalający wybrać jedno z dwóch ustawień filtra.

Na froncie także znajduje się wejście instrumentalne oraz MP3/Line dzięki któremu możemy podłączyć do niego naszą muzykę lub podkłady, a wyjście słuchawkowe wyposażono w emulację zestawu głośnikowego.

A co ze stereofonią? Producent też o niej pomyślał i przygotował rozszerzenie w postaci modelu Fly 103 Extension pozwalającego stworzyć stereofoniczny system nagłośnieniowy, którego zastosowanie może być o wiele bardziej uniwersalne. Mini-combo FLY 3 Acoustic zasilane może być zarówno bateriami, które znajdziemy w komplecie jak i zewnętrznym zasilaczem, który również jest w zestawie.

Czekamy zatem na dostępność i sugerowaną cenę, bo jeśli ten maluch brzmi conajmniej poprawnie to może być ciekawą opcją dla muzyków akustycznych.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.blackstaramps.com/uk/ranges/fly-3-acoustic
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

Zapraszamy także do pierwszej recenzji jaka ukazała się na ich temat w sieci:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj