Blackstar Debut – nowe wzmacniacze dla początkujących gitarzystów

0

Prosto, funkcjonalnie i estetycznie. Najnowsze wzmacniacze Blackstar Debut 10E i 15E to, jak zaznacza producent, modele dedykowane początkującym gitarzystom. Co zatem oferują?

Tak naprawdę wszystko czego potrzebuje praktycznie każdy gitarzysta do ćwiczenia i codziennych treningów więc o nowe wzmacniacze mogą śmiało pokusić się także bardziej zaawansowani gitarzyści.

Blackstar Debut 10E i Debut 15E to wzmacniacze o mocy wynoszącej odpowiednio 10 i 15 watów. Każdy wyposażono w dwa głośniki 3-calowe, dwa kanały (czysty i przesterowany), Pokrętło Volume oraz Tone (tylko w modelu 15E) oraz opatentowany przez firmę Blackstar system korekcji ISF (Infinite Shape Feature), pozwalający na płynną zmianę charakteru brzmienia od amerykańskiego do brytyjskiego. Do tego delay w postaci wbudowanego efektu taśmowego echa. Ale to nie koniec!

Poza wejściem gitarowym, do dyspozycji mamy jeszcze wejście audio (MP3/LINE IN), które przyda się do odtwarzania podkładów lub po prostu do słuchania muzyki oraz wyjście z emulacją zestawu głośnikowego, służące również za słuchawkowe.

Trzeba także przyznać, że oba wzmacniacze prezentują się całkiem ładnie w vintage’owym, kremowym wykończeniu obudowy z panelem kontrolnymi w kolorze ox-blood.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.blackstaramps.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj