Blackstar AmPlug2 FLY i AmPlug2 FLY BASS, czyli nowe wzmacniacze “gitarowe”!

0

Wzmacniacz gitarowy oraz basowy mieszczący się w dłoni, wydaje się być dość ryzykownym pomysłem na sukces… A jednak… Firma Blackstar zamierza zrealizować swój cel tworząc bardzo praktyczne narzędzie do ćwiczeń i gry w domu. Poznajcie nową serię amPlug2 FLY w wersji dla gitarzysty i basisty.

Informacji jeszcze o nich nie ma za wiele, ale wiemy, że te niewielkie, gitarowe wzmacniacze słuchawkowe wyposażone są w układy analogowe, które mają zapewnić czysty i wyraźny dźwięk. AmPlug 2 FLY w wersji gitarowej może pochwalić się trzema kanałami – clean, crunch i lead – oraz opatentowaną regulacją tonu ISF. Dostępne są również trzy wbudowane efekty: chorus, delay i reverb. Wariant basowy czyli AmPlug2 FLY BASS, wyposażono w kanał klasyczny, nowoczesny, distortion i overdrive z dodatkowymi pętlami rytmicznymi.

Każdy z w/w wzmacniaczy zasilany będzie bateriami 2xAA, które mają zapewnić do 17 godzin przyjemności 🙂 . Producent zadbał też o ich ergonomię, aby pasowały praktycznie do wszystkich kształtów gitar.

Więcej szczegółów wkrótce, a teraz zapraszamy do ich pierwszych oficjalnych prezentacji:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.blackstaramps.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here