BATPACK 8000 – twój sceniczny powerbank

0

Tak, wiemy… Jak to mówią “skórka za wyprawkę”, bo przecież głośniki jakoś podłączyli, światło jakoś się świeci, a i komputer przecie działa, prawda? Ale co wtedy, gdy nagle potrzebujemy dodatkowych gniazd do zasilenia naszego pedalboarda, a koncert czy też mały występ zaczyna się za 7 minut?

Każdy z nas pewnie przeżył stresujące sytuacje kiedy to nagle skończył się zapas gniazdek w ścianach lub na przedłużaczu. Do najbliższego sklepu masz albo ładnych kilka kilometrów, albo grasz jakieś wesele na wiosce i choćbyś przenicował się na lewą stronę, nie wykombinujesz dodatkowych gniazd zasilających.
Wtedy z pomocą przyjdzie ci BATPACK 8000 firmy Palmer Germany.

Niemiecka myśl technologiczna od wieeeelu lat zadziwia nas jakością wykonania finalnego produktu, ale i rozwiązaniami wykorzystanymi w ich produkcji.
No spójrzmy na taką V-2. Leciała skubana do celu jak głupia. Alianci głowili się jak to cholerstwo zatrzymać. Ale stara dobra dojczetechnologia robiła swoje.
Na szczęście czasy się zmieniły i w sieci marketów z elektroniką nie kupimy teraz rakEty na sąsiada, a świetnie przemyślany muzyczny powerbank.

BATPACK występuje w dwu wersjach – 8000 i 4000, podobnie jak V-1 i V-2, prawda?
Ale kończąc ten satyryczny wątek, urządzenie rzeczywiście może być lekarstwem na niechciane sytuacje, kiedy to chociażby po wejściu do pociągu pierwszym pytaniem, które zadajemy jest – CZY SĄ TU GNIAZDKA ELEKTRYCZNE?!
Generalnie, na całym świecie brak dostatecznej ilości prądu zaczyna być mocno uciążliwy. Ładujemy już nie tylko nasze mobilne lodówki samochodowe, ale i telefony, komputery, tablety, a do tego od niedawna nawet zegarki.
Sytuacja ta, jeszcze kilka lat temu wywoływała salwę śmiechu, ale teraz stała się realnym problemem. Dlatego też BATPACK przygotowano tak, by miał gniazda USB do ładowania wyżej wymienionych urządzeń. Choć nie zapominajmy, że urządzenie stworzone zostało z myślą o muzykach i zasileniu szeregu efektów w tzw. pedalboardzie.
Oczywiście Niemcy nie ograniczyli się jedynie do kilku gniazdek. Na pokładzie BATPACKa znajdziecie ich całe mnóstwo, jednak jeśli chcecie posiadać większą wiedzę na temat specyfikacji powerbanku i zastosowania go na szerszą skalę, zapraszamy was do odwiedzenia strony producenta www.palmer-germany.com, oraz polskiego dystrybutora www.adamhall.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj