Anna Kamińska wybrała ukulele Ortega RUWN-CE

0

Kolejna artystka dołączyła do grona endorserów marki Ortega. Tym razem swoje ulubione ukulele, Ortega RUWN-CE, w pełnym optymizmu nagraniu pt. “Bird” zaprezentowała Anna Kamińska.

Anna Kamińska łączy pisarskie zacięcie z miłością do muzyki. Pasja do muzyki narodziła się w niej jeszcze w okresie dziecięcym, kiedy pierwszy raz usłyszała utwory zespołu The Beatles. Jak sama mówi, odkryła, że jest romantyczną duszą, która komunikuje się za pomocą dźwięków. 

Od niedawna Anna związała swoją muzyczną przyszłość z marką Ortega i aktualnie tworzy bliską relację z nieśmiałym ukulele o imieniu Paul (fabrycznie Ortega RU5MM-SO). Z kolei na zamieszczonym poniżej nagraniu artystka zaprezentowała ukulele Ortega RUWN-CE. Piosenka opublikowana została 23 października i nosi tytuł “Bird”.
Przy pracy nad nagraniem Annie Kamińskiej towarzyszył Emil Smardzewski (realizacja dźwięku) oraz Janek Kamiński (autor video).

Koncertowe ukulele Ortega RUWN-CE wykonane jest niemal w całości z orzechu, jedynie do gryf stworzono z drewna okoume. Instrument ma menzurę 376mm i elektronikę Ortega Magus Uke. Ortega RUWN-CE cechuje ciepłe i wyraźne brzmienie, o czym łatwo można się przekonać z załączonego powyżej nagrania.

Więcej szczegółów:
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl
Więcej o artystce na www.facebook.com/pg/Lilla.Ann.Official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here